Turkish English German Polish Russian
http://www.aksuaol.k12.tr//images/slide/1.jpghttp://www.aksuaol.k12.tr//images/slide/2.jpghttp://www.aksuaol.k12.tr//images/slide/3.jpghttp://www.aksuaol.k12.tr//images/slide/4.jpghttp://www.aksuaol.k12.tr//images/slide/5.jpg

ATATÜRK DİYOR Kİ!

ata

 

"Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır."

Buradasınız: Anasayfa Okulumuzda Değerler Eğitimi

Değerler Eğitimi

1

Yrd. Doç. Dr. Memduh Sami TANER "Dürüstlük" Semineri Verdi

 

Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Memduh Sami TANER tarafından öğrencilerimize Değerler Eğitimi kapsamında Ayın Değeri olan Dürüstlük hakkında seminer verdi. Öğrencilerimiz bu seminerde  Dürüstlüğü  farklı açılardan değerlendirme fırsatı buldular. Dünya çapında dürüstlüğün sorgulandığı  ve insanın kendine karşı dürüstlüğü konusunda yaptığı hataların anlatıldığı semineri öğrencilerimiz dikkatle dinlediler.Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Memduh Sami TANER'e teşekkür ediyoruz.

Devamını oku...

 
1

Okulumuzda Değerler Eğitimi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan Değerler Eğitimi kapsamında Ayın değeri "Etkili İletişim" okulumuzda çeşitli faaliyetlerle işlenmektedir.  Aralık- Ocak aylarının ortak değeri olan "Kişilerarası İlişkiler" konulu sunu Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen Ayşe TEKİN ASLANTAŞ tarafından öğrencilerimize sunuldu.  Hazırlanan sunuda etkili iletişim yöntemleri , sağlıklı iletişimin özellikleri, ben dili ve ben dilinin kullanmanın yararları anlatıldı. Sunudan sonra öğrencilerimize izletilen "Gülümse" adlı kıda film öğrencilerin beğenisini topladı.

Devamını oku...

 

2

TANITIM FİLMİGet the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

okullarhayatolsun